4 dorpentoernooi Gemeente Bergen, Limburg
4 dorpen toernooi.nl4-dorpen facebook4 Dorpentoernooi Welkom|4 Dorpentoernooi Historie|Winnaars|4 Dorpentoernooi Sponsoren|4 Dorpentoernooi Reglement|4 Dorpentoernooi Contact
4-dorpentoernooi tennissen
  • Leeftijd: 15+
  • Speelsterkte 5 t/m 8
  • HE•DE•HD•DD•GD
4-dorpentoernooi Tennis Publiek
4 Dorpentoernooi Mix
4 Dorpentoernooi service
4 dorpen duo
4 dorpen dames
4 dorpen
4 dorpen Heren enkel
4 dorpen dames enkel
4 dorpen kopje thee
4 dorpen dames enkel


Winnaars door de jaren heen



Heren enkel 5 6 7 8/9  
1994     John Ponjee  Karl Schmitz  
1995     Twan van Berlo Karl Schmitz  
1996   Twan v Berlo Gert Custers Jan Driessen  
1997   Twan v Berlo Wim Peters Dieter Goertz  
1998   Twan v Berlo Marco Sanders Henk Ouwersloot  
1999   Frits Feddema Harm Denissen Leo Beumers  
2000   Hans Huisman Maarten Vriens Rob Blom  
2001     Huub v Zuylen Bjorn Kempen  
2002   John Ponjee Patrick Janssen Tom Huberts  
2003   Hans Jennissen Tom Huberts Marcel Rikken  
2004   Hans Jennissen Patrick Janssen Dave Roersch  
2005   John Ponjee Piet ten Haaf Nino Virgillito  
2006   Eric Peters   Jurgen Sanders  
2007   Eric Peters Leon Duis Rene Lauf  
2008   Jody de Graaf Frank Wijers Claus Burgers  
2009   Eric Peters Jos Laarakker Fred Helmer  
2010   Hans Jennissen Patrick Janssen Theo Gisbers  
2011   Lars Jennissen Kenny Franken Lars Koenen  
2012 Mickey Ponjee   Arnold Merckx Paul Megens  
2013 Mees Roelofs     Paul Megens  
2014 Jeffrey Schaefer     Paul Megens  
2015     Falco Eichhorn    
2016     Lars Janssen    
2018     Frank Hiep    
           
Dames enkel 5 6 7 8/9  
1994     Shirley Verfuurt    
1995       Joke Verlinden  
1996   Karin Knoops Joke Verlinden Elly Fransman  
1997   Hennie Toonen   Ester Graat  
1998   Karin Knoops Joke Verlinden    
1999   Jutta Feddema   Hetty Gramser  
2000   Suzanne van Braght   Ans Verpoort  
2001   Jutta Feddema   Cindy v Hoof  
2002   Jutta Feddema   Cindy v Hoof  
2003       Saskia van Soest  
2004     Karin Knoops Anouk de Riet  
2005   Karin Knoops          Hetty ten Haaf    
2006     Anouk van Riet Jacqueline Artz  
2007       M. Bendemacher  
2008     Charlene Camps    
2009   Monique Hagens   Petra Custers  
2010     Petra Custers Ingrid Pouwels  
2011          
2012   Monique Hagens   Manon Aben  
2017       Manon Aben  
           
Heren dubbel 5 6 7 8  
1994     J. Ponjee
B. Kortenoeven
R. Sanders
T. v. Berlo
 
1995     G. Wahl
J. Ponjee
W. v. Riet
J. Slot
 
1996   T. v. Berlo
R. Sanders
R. Blenckers
H. Giesbers
M. Hagens
C. Michels
 
1997   L. v.d. Heyden
P. Teunissen
H. Camps
A. Peters
J. v.d. Heyden
H. Lentjens
 
1998   B. en H. Huisman
A. Peters
K. H .Camps
W. Toonen
H. Janssen
...
 
1999   B. en H. Huisman
K. Jacobs
T. Lamers
R. Stokman
J. v. Mill
...
 
2000   J. Ponjee
B. Kortenoeven
J. Driessen
P. Teunissen
H. Ströher
I. Verijdt
 
2001   H. Gerrits
E. Peters
M. v.d. Hoogen
G. Teunissen
M. Franssen
F. v.d. Venn
 
2002   H. Ouwersloot
E. Peters
T. v.d. Hoogen
H. v. Zuylen
M. Rikken
B. Denissen
 
2003   J. Witte
J. Bollen
J. Janssen
W. Toonen
R. Stokman
R. Stokman
 
2004   J. Witte
J. Bollen
P. Janssen
A. Rodenburg
A. Janssen
P. Franken
 
2005   J. Ponjee
B. Kortenoeven
P. Janssen
J. v. Saarloos
H. Jacobs
H. Leenen
 
2006   J. Bollen
Z. Swijtink
J. Nikkesen
E. Mertens
R. Melzer
T. ten Haaf
 
2007     K. Melzer
R. Kersten
K. Tissen
R.J enneskens
 
2008   H. Gerrits
R. Groenen
Falco Eichorn
K. Schaefer
Fred Stevens
F. Theunissen
 
2009   E. Peters
K. Peters
M. Hagens
P. Koenen
H. Bakker
H. Geurts
 
2010   M. Baltes
R. Heemskerk
P. Janssen
A. Rodenburg
H. Erren
P. Erren
 
2011   H. Lentjes
M. Rikken
F. Arntz
E. Mertens
P. Lichteveldt
P. Megens
 
2012 Rob Kersten
Mickey Ponjee
Koen Fleuren
Kevin Schaefer
Jacques Jacobs
Ap Rodenburg
Mark v.d. Heijden
Paul Megens
 
2013 Ward Fransman
Mees Roelofs
Kevin Peters
Jordy Tissen
Mart Brokke
Huub van Zuylen
Frank Jans-Beken
Richard Remmen
 
2014 Jeffrey Schaefer
Kevin Schaefer
Jens Jennissen
Lars Jennissen
Yvo van der Kwast
Richard Remmen
   
2015 Henri Lentjes
Sil Nogarede
John Ponjee
Micky Ponjee
Raymund Swertz
Frank van de Venn
   
2016   Hans Gerrits
Rik Groenen
Bill Kortenoeven
Eckhard Mertens
   
2017
Frank Hiep
Henri Lentjes
Karel van Aerssen
Bas de Riet
André Heiligers
Hans Nillesen
 
2018   Mark Hagens
Johan Witte
Bill Kortenoeven
Eckhard Mertens
Jurgen Sanders
Tom Sanders
 
           
Dames Dubbel 5 6 7 8 9
1994     K. Knoops
S. Beltjens
C. v.d. Berg
G.v. Tuyn
 
1995     D. Arntz
S. Beltjens
R.v. Denderen
L. Raymakers
 
1996   T. Goertz
N. Peters
M. Denissen
R. Wijers
C. v.d. Hoogen
A. Verpoort
 
1997   T. Goertz
N. Peters
M. Denissen
R. Wijers
M. Broers
J. v.d. Heyden
 
1998   T. Goertz
N. Peters
S. v. Bracht
E. Fransman
S. Driessen
J. v. Elst
 
1999   E. Lutters
J. Feddema
S. v. Bracht
E. Fransman
W. ten Haaf
J. v.d. Heyden
 
2000   S. v. Bracht
E. Fransman
E. Alberts
R. Slot
E. v.d. Fange
D. Arnold
 
2001   J. Feddema
L. Koppers
E. Denissen
J. Verlinden
W. ten Haaf
K. Derix
 
2002     J. Vermeulen
E. Lutters
A. v.d. Hoeven
N. Tönnissen
 
2003   T. Goertz
N. Peters
I. Peters
P. Pothoff
M. Wiegant
I. Hartgers
 
2004   D. Blenkers
H. Toonen
M. Jacobs
K. Knoops
M. Vermazeren
M. Nijsen
 
2005   D. Blenkers
H. Toonen
M. Merry
S. Peters
R. v. Denderen
L. Raijmakers
 
2006   M. Merry
S. Peters
A. Kleijnen
A. Verpoort
S. Huijbers 
J. v.d. Heyden
 
2007   D. Blenkers
T. Goertz
R. Wijers
L. Verijdt
C. Camps
M. Bendemacher
 
2008   D. Arntz-Tissen
J. Vermeulen
M. Hagens
B. du Porto
J. Camps
A. Sanders
 
2009   T. Goertz
P. Pothoff
M. Hagens
B. du Porto
C. Hermsen
I. Pouwels
M. Classens
J. de Jong
2010   T. Goertz
H. Toonen
E. Cuypers
I. Laurant
M. Breijnaerts
P. Witte
D. Kremers
G. Maarse
2011   L. Groenen
M. Groenen
L. Groenen
M. Groenen
D. Kremers
G. Maarse
 
2012   M. Hagens
J. Vermeulen
J. v.d. Heijden
S. de Kievit
J. Eickmans
R.Eickmans
 
2013   I. Eichhorn
J. de Jong
C. van Hoof
M. Kempen 
H. Fleuren
A. v.d. Logt
 
2014   Cindy Hoof
Manuela Kempen
Mela Splinter
Mies Wiegant
Gerda Brouwers
Helga van de Venn
 
2015   Truus Goertz
Jolanda Ponjee
Britt Custers
Jorien van Mil
Jeanine Eickmans
Rieky Eickmans
 
2016   Ivanka Eichhorn
Beryl du Porto
Annemarie Custers
Tiny Groenen
Lonneke Koenen
Sandra Lucassen
 
2017   Ivanka Eichhorn
Beryl du Porto
Berlinda Gerbecks
Shirley Gerbecks
Manon Aben
Nadia Brons
 
2018     José van der Heijden
Beryl du Porto
Ellen Burgers
Kiku Schuring
 
           
Mix Dubbel 5 6 7 8 9
1994     H. Ruyter
B. Kortenoeven
L.Tebarts
T. Tebarts
 
1995     L. Koppers
T. v. Berlo
G. Giesbers
W. Toonen
 
1996   E. Keijsers
G. Wahl
H. Toonen
H. Giesbers
J. Driessen
E. Fransman
 
1997   L. Koppes
L. v.d. Heyden
I. Litjens
M. v. Elst
J. Tebarts  
1998   L. Koppes
R.Sanders
M. Koenen
P. Teunissen
J. van Elst
M. v. Elst
 
1999   J. Feddema
F. Feddema
I. Litjens
H. Lentjens
L. Sanders
F. Kempen
 
2000   B. Huisman
H. Huisman
J. Vermeulen
B. Kortenoeven
L. Sanders
F. Kempen
 
2001   L. Koppers
T. van Berlo
J. Jacobs
MT. Jacobs
M. Supheert
R. Arts
 
2002   T. Mertens
E. Mertens
H. Toonen
W. Toonen
J. v. Mil
L. Jennissen
 
2003   S. Verfuurt
J. Ponjee
N. Derks
A. Rodenburg
E. Kersten
F. Kempen
 
2004   J. Verlinden
J. Witte
K. Knoops
P. ten Haaf
E. Kersten
F. Kempen
 
2005   J. Jacobs
MT. Jacobs
C. v .Saarloos
J. v. Saarloos
C. Cuypers
F. Arntz
 
2006   J. Feddema
J. Ponjee
H. ten Haaf
R.Kersten
S. Beltjens
J. Sanders
 
2007   M. Denissen
M. Rikken
C.v.Saarloos
P.Janssen
   
2008   J. Feddema
J. Jacobs
D.Camps
F.Wijers
C. Camps
R. v.d. Ven
 
2009   I. Gerrits
E. Peters
S.Camps
R.Heemskerk
J. van Mil
R. Schwertz
A.Custers
T. Haanen
2010   S. Beltjens
H. Litjes
J. Huisman
H. Huisman
K.Schuring
G. Tebarts
 
2011   M. Hagens
M. Kremers
C. Hermsen
I. Peters v. Berkel
J. van Driel
E. Swijghuizen
 
2012   J. Schaefer
I. Eichhorn
E. Swijhuizen
J. van Mil
l. May
R. van Haren
 
2013   J. Schaefer
I. Eichhorn
S. de Kievit
J. Derix
M. Raijmakers
P. Megens
 
2014   Manuela Kempen
Henri Lentjes
Nicolien Kuypers
Frans Kempen
Jelle Theunissen
Mart Hauman
 
2015   Ellen Janssen
Ivo Janssen
Ans Verpoort
Jannie Koenders
Lonneke Koenen
Johan Konijn
 
2016   Ivanka Eichhorn
Henri Lentjes
Jose v. der Heijden
Huub Hagens
Ellen Burgers
Dave Krebbers
 
2017   José van der Heijden
Henri Lentjes
Marlie Vermazeren
Huub van Zuylen
Toos Wijers
Math Loonen
 
2018   Henri Lentjes
Vera Philipsen
Thomas Creemers
Vera Fransman
Dave Krebbers
Floor Krebbers
 

4-dorpentoernooi hoofdsponsoren

4-Dorpentoernooi site & telefoonnummer clubhuis tennisvereniging: Afferden 0485 531241 • Bergen 0485 341817 • Siebengewald 0485 441172 • Well 0478 502271